Váza na květiny 19 cm

Vyprodáno

Jednoduchá šedá váza na květiny vyrobená z betonu. Doplněk a dekorace pro Váš domov - byt, dům, terasu, zahradu či balkon.  Můžete použít i na hřbitov. Díky váze Vám ji vítr neodnese ani nepřevrhne. 

Barva:   šedá

Rozměry:  průměr 14 cm, výška 19 cm, vnitřek 10 x 7 cm

Využití: interiér i exteriér

Výrobek má finální úpravu v podobě lesklého laku s atestem pro přímý styk s pitnou vodou, potravinami a hračkami. Předtím byl ještě ošetřen nano impregnačním nátěrem, který zvyšuje odolnost vůči nečistotám, nasákavosti vodou a povětrnostním podmínkám.

Nemyjte v myčce, otírejte vlhkým hadříkem bez chemikálií, max. s trochou mýdlové vody.

I beton, stejně jako dřevo, získává postupem času patinu. Tyto případné vzhledové změny nijak nebrání jeho používání a je jen přirozenou součástí přírodních materiálů. Záleží na umístění, používání a míře vlivu povětrnostních podmínek. Zub času je přirozenou součástí u přírodních výrobků stejně tak, jako u nás lidí.

#vaza #buclatavaza#vazanakvetiny #sedavaza #vazanakytky #nakvetiny #nakytky #doplnkydobytu #doplnkydodomu #bytovedoplnky #homedecor #dekorativni #darekprozenu #dekoracenastul #dekorace #onlinenakup #styl #zbetonu #betonovavaza #vazazbetonu #handmade #prozenu #promanzelku #probabicku

 

360,00 Kč
Please select variants first