Kontaktujte mě PO-SO 9:00 - 19:00 

Hodiny se zelenými lístky

Nové

Dekorativní nástěnné hodiny se vzorem a zelenými lístečky. Vyrobené jsou z betonu. Můžete je klasicky pověsit nebo je opřít o stěnu na nějaké polici.

Dodáno bude včetně kvalitního hodinového strojku s možností zavěšení a ručiček. Ty mohou být i jiné - zdobnější, než jsou zde zobrazeny. 

V případě, že chcete na hodiny místo plastových kovové ručičky, uveďte toto do poznámky a zašlete na účet po přijaté výzvě k úhradě o 100 více. Faktura bude vystavena na celkovou  zaslanou částku. U dopravy zvolte možnost "křehké" za cenu 150 Kč. Pokud objednáváte další výrobky, cena se řídí kompletní obsahem balíku a bude s Vámi případně doladěno, upřesněno. 

Materiál: beton

Barva: šedá / zelené doplňky, černé ručičky

BETONOVÉ HODINY DO KAŽDÉ RODINY... 

Průměr: 28 cm

Použití: interiér i krytý exteriér

Výrobek je ošetřen hloubkovou nano impregnací pro zvýšení odolnosti vůči nečistotám, povětrnostním podmínkám a vlivům. Finální úprava je lak s atestem pro přímý styk s pitnou vodou, potravinami a hračkami. 

Výrobky z betonu mohou časem lehce měnit svůj vzhled, dostávat patinu stejně jako třeba dřeva, záleží tedy na umístění a povětrnostních podmínkách. To je naprosto běžné a nijak to nemění užitnou hodnotu výrobku. 

720,00 Kč