Kontaktujte mě PO-SO 9:00 - 19:00 

Andělská tvář sada 2 ks

Tyto andělské tváře jsou vyrobeny z betonu. Krásné dekorativní kousky pro variabilní použití snad kdekoliv Vás jen napadne. Andílci mohou být solitérními dekoracemi nebo třeba doplnit jiné dekorace, např. zajímavá okrasa talíře nebo jako oživení podnosu se svíčkami apod. Nechte promluvit Vaši fantazii a pocity. 

Prodávám v sadě, protože je fajn, když se v interiéru prvky či vzory opakují. V případě zájmu je samozřejmě možné dát do prodeje i po jednom kusu. 

Cena za sadu 2 ks. 

Materiál: beton

Barva: šedá

Rozměr:  12,5 x 10 x 3 cm / jeden kus

Využití: Interiér i exteriér

Výrobek byl opatřen nano impregnací pro vyšší odolnost vůči nasákavosti vodou, nečistotám a povětrnostním vlivům. Finální úpravou je matný lak s atestem pro přímý styk s pitnou vodou, potravinami a na hračky.

Nemyjte v myčce. Otírejte vlhkým hadříkem. Nepoužívejte chemické prostředky. Můžete zkusit slabou mýdlovou vodu.

Beton je přírodní materiál, tedy i on získává postupem času určitou patinu. Zub času se ukáže dle způsobu používání a míry vlivu povětrnostních podmínek. Nijak to ovšem nebrání používání a je to i takový punc originality každého výrobku, stejně tak jako je každý kus originálem. Protože i stejně vypadající kusy nejsou nikdy úplně stejné. A já to považuji za přednost.

280,00 Kč