Home design a 3D návrhy

Kromě hand - made výrobků nabízím i 3D návrhy interiéru, dále vylepšení Vašeho interiéru či exteriéru bez stavebních úprav (redesign, recyklace, upcyklace apod.).

Máte málo peněz? Nečekejte dvacet let, jestli našetříte na celkovou rekonstrukci a pojďte lépe žít teď hned. Nestačí jen bydlet, doma se nám musí příjemně žít. 

Není vše vždy jen o financích, leckdy stačí nápad a jiný úhel pohledu. Ukážu Vám to.  Klidně s použitím toho, co doma již máte. Mám ráda příjemné a útulné prostředí, ve kterém mají věci své místo.

Po prohlídce místa a pohovoru s Vámi budeme jistě vědět, zda jsme podobně naladěni a naše spolupráce bude fungovat. K dosažení maximálního výsledku je třeba oboustranné důvěry, přímé komunikace i dobrého pocitu.

Nemusíte se bát, že bych Vám nutila svůj styl, ve kterém ráda žiji.  Líbí se mi spousta stylů a každý člověk i prostor potřebuje to své... Vyslechnu si Vás, zhodnotím, zda je to pro mě, pokud ano, udělám návrh. Ten pak zhodnotíte a buď se doladí anebo se dle něj může prostor realizovat.. 

Můj úkol zní jasně: Realizovat veškeré služby i produkty k oboustranné spokojenosti. 


Fotografie z 3D návrhů a realizací interiérů a exteriéru


Foto z 3D vizualizace obývacího pokoje s proměnou na obývák s ložnicí a pracovnou. 


Redesign obýváku a spojení gauče a postele v jednu velkou pohodlnou plochu v hygge stylu s mnoha polštáři připomínající boho styl. Textilie, polštářky a kožešiny dodají na útulnosti a zpříjemní pocity. 


Kucjyně ve vintage stylu postavená z původních kusů nábytku, staré skříně zachráněné před likvidací,  starým velkým dvojdřezem a mnou vlastnoručně vyrobeným jídelním stolem ze dřeva "co dům dal" a nohami z trámu. Chybí jen stylový sporák a pracovní deska z pořádného dřeva. 


Foto z 3D návrhu přestavby RD - horní patro


3D návrh a částečná realizace obývacího pokoje, ložnice a pracovny v paneláku


Soukromý projekt - přestavba kuchyně a venkovních prostor s minimem vydaných finančních prostředků - tzv. "co dům dal"

Kuchyně vytvořená solitérními kusy nábytku, jídelní stůl vlastnoručně vyrobený ze starého dřeva. Dekorace v kuchyni - obrazové rámy ozvláštní místnost, dřevěné hodiny a proutěné prvky dodají příjemný teplý tón a beton dodá trochu strohosti.. Beton a dřevo jde dohromady ve vesnickém i moderním domě.


Návrh rekonstrukce dvora RD - kompletní realizace osázené a okrasné části   2014


Ráda provozuji činnosti, kde je vidět výsledek mé práce, ať už je to realizace interiéru, či vlastnoruční tvorba. Chaos a nepořádek mi narušuje atmosféru a možnost v klidu relaxovat.

Povoláním jsem administrativní pracovnice. Svému oboru jsem se s plným nasazením věnovala více než patnáct let a teď se naplno věnuji svému podnikání - v uplynulých dvou letech jsem se věnovala stálé klientele a nyní se naplno věnuji vlastnoruční výrobě produktů z přírodních materiálů - beton, sádra, dřevo, kov apod.

Co se týče mé osoby, mám svůj styl bydlení, který bych označila jako vintage styl s prvky industriálu, hygge stylu i shabby chic. Ráda zdokonaluji svůj domov a obklopuji se zajímavými i starými věcmi, které najdu na bleších trzích, bazarech či zdarma za odvoz a přizpůsobím je své představě. Také mě baví využívat věci k jinému účelu, než k jakému byly původně určeny. Dávám tím průchod své kreativitě a cítím uspokojení i pocit seberealizace. Samozřejmě nemám nic proti modernímu stylu, pokud jde o celkově harmonické a příjemné prostředí.

Ať už je styl bydlení jakýkoliv, nejdůležitější je vše sladit tak, aby místo působilo dobře jako celek, a o to se snažím i já. Můj názor je ten, že nové a moderní domy si zaslouží moderní pojetí interiéru a staré domy si zaslouží zachovat maximum původních prvků. Do obou lze ale přidat něco nevšedního, zajímavého. Každému dle jeho vkusu a potřeb, hlavní je výsledek v podobě harmonického domova. Ani luxusně zařízené bydlení nevynikne, pokud v něm bude chaos. 

Osobně sice nejsem fanynkou úplného minimalismu, přesto vnímám přeplněné byty bez nějakého konceptu jako stresující faktor. Spousta lidí si ponechá a vystaví vše, co kdy dostala, protože mají pocit, že musí, aby se dárci neurazili. Ale pokud se to do bytu nehodí, stane s z domova prostředí plné věcí, které se navzájem někdy vyloženě tlučou....

Nejen v dnešní době stále aktuální téma je stavba plotu a případná povolení. Oproti dřívějšku již není nutné mít stavební povolení ani souhlas sousedů, pokud jde o plot nesousedící s obecním pozemkem a s výškou maximálně dva metry.


Toto jsou mně pro život příjemné styly.. 

dřevo, kámen, proutí, cihla, kov, keramika a obecně přírodní materiály všeho druhu... Kombinace starého a nového, obyčejného a luxusnějšího, bytelného a vzdušného. Prostě toho, co má člověk rád a v čem se mu dobře žije. 

Skloubit se dá téměř vše, jen je potřeba to nějak propojit a dát tomu celistvost tak, aby to působilo skvěle jako celek.