Kontaktujte mě PO-SO 9:00 - 19:00 

Home design a 3D vizualizace

Kromě hand - made výrobků nabízím i 3D návrhy interiéru, dále vylepšení Vašeho interiéru či exteriéru bez stavebních úprav (redesign, recyklace, upcyklace apod.).

Máte málo peněz? Nečekejte dvacet let, jestli našetříte na celkovou rekonstrukci a pojďte lépe žít teď hned. Nestačí jen bydlet, doma se nám musí příjemně žít. 

Není vše vždy jen o financích, leckdy stačí nápad a jiný úhel pohledu. Ukážu Vám to.  Klidně s použitím toho, co doma již máte. Mám ráda příjemné a útulné prostředí, ve kterém mají věci své místo.

Po prohlídce místa a pohovoru s Vámi budeme jistě vědět, zda jsme podobně naladěni a naše spolupráce bude fungovat. K dosažení maximálního výsledku je třeba oboustranné důvěry, přímé komunikace i dobrého pocitu. Návrh lze nakreslit i na základě fotografií a jednoduchého nákresu s rozměry a umístěním oken, dveří. Samozřejmě je nutné sdělení toho, co preferujete, co očekáváte, jaké máte oblíbené barvy a ideálně i styl, který preferujete. Vše stojí na dobré komunikaci a naladění na stejnou vlnu. Nebojte se, ozvěte se - zavolejte, kontaktujte mailem či přes kontaktní formulář. 

Cenu 3D návrhu Vám sdělím na základě Vaší poptávky  a sdělení konkrétního požadavku, typu (dům, byt apod.), rozlohu a nároky. Taktéž cenu realizace (dle náročnosti) a home stagingu (úprava nemovitosti k prodeji). Fotografie z 3D návrhů a realizací interiérů a exteriérů


3D vizualizace: Industriální styl obýváku spojeného s kuchyní

3D vizualizace obývacího pokoje s kuchyní v decentním industriálním stylu


3D vizualizace světlého obýváku s kuchyní s kovovými detaily a se zlatými a žlutými prvky. Přidaná zrcadla pak odráží různá místa v místnosti. 

3D vizualizace proměny koupelny

Proměna této malé 2.65 x 2.15 m velké koupelny spočívá ve sloučení stávajícího wc s koupelnou. Toto řešení je v tomto případě skvělé, protože se tak sloučí dva extrémně malé prostory v jeden. Tomuto řešení nahrává fakt, že v domě je ještě jedna samostatná toaleta.

3D vizualizace koupelny

Sloučení wc a koupelny v domě s další samostatnou toaletou. Wc chce majitel z důvodu zjednodušení ponechat na stávajícím místě. Aby bylo co nejvíce místa v tomto nepříliš velkém prostoru, zvolila jsem oblý sprchový kout a vanu se zúžením. V malých koupelnách jsem rozhodně pro jednoduchá a čistá řešení. 

3D vizualizace proměny 

návrh proměny starého domu do modernější podoby 

Foto z 3D vizualizace 

obývací pokoj s proměnou na obývák s ložnicí a pracovnou


Redesign obýváku 

Spojení gauče a postele v jednu velkou pohodlnou plochu v hygge stylu s mnoha polštáři připomínající boho styl. Textilie, polštářky a kožešiny dodají na útulnosti a zpříjemní pocity. 


Kuchyně ve vintage stylu 

Kuchyně vytvořená solitérními kusy původního nábytku, jídelní stůl mnou vlastnoručně vyrobený ze starého dřeva. "co dům dal". Dekorace v kuchyni - obrazové rámy ozvláštní místnost, dřevěné hodiny a proutěné prvky dodají příjemný teplý tón a beton dodá trochu strohosti.. Stará skříňka zachráněná před likvidací. Dveře jsem odmontovala, ale zachovala pro jiné použití nebo časem i k vrácení na skříň. Velký keramický dvojdřez odkoupen přes inzerci od lidí v Praze, kteří se po desítkách let stěhovali z bytu a dali dřezu, přestože je trochu poškozený, druhou šanci. Chybí zde stylový sporák nebo deska a trouba, aby tam tento nestrašil.  


Foto z 3D vizualizace přestavby RD - horní patro


3D vizualizace a částečná realizace obývacího pokoje, ložnice a pracovny v paneláku


Realizace proměny dvora RD - kompletní realizace osázené a okrasné části   2014

Ráda provozuji činnosti, kde je vidět výsledek mé práce, ať už je to realizace interiéru, či vlastnoruční tvorba. Chaos a nepořádek mi narušuje atmosféru a možnost v klidu relaxovat.

Povoláním jsem administrativní pracovnice. Svému oboru jsem se s plným nasazením věnovala více než patnáct let a teď se naplno věnuji svému podnikání - v uplynulých dvou letech jsem se věnovala stálé klientele a nyní se naplno věnuji vlastnoruční výrobě produktů z přírodních materiálů - beton, sádra, dřevo, kov apod.

Co se týče mé osoby, mám svůj styl bydlení, který bych označila jako vintage styl s prvky industriálu, hygge stylu i shabby chic. Ráda zdokonaluji svůj domov a obklopuji se zajímavými i starými věcmi, které najdu na bleších trzích, bazarech či zdarma za odvoz a přizpůsobím je své představě. Také mě baví využívat věci k jinému účelu, než k jakému byly původně určeny. Dávám tím průchod své kreativitě a cítím uspokojení i pocit seberealizace. Samozřejmě nemám nic proti modernímu stylu, pokud jde o celkově harmonické a příjemné prostředí.

Ať už je styl bydlení jakýkoliv, nejdůležitější je vše sladit tak, aby místo působilo dobře jako celek, a o to se snažím i já. Můj názor je ten, že nové a moderní domy si zaslouží moderní pojetí interiéru a staré domy si zaslouží zachovat maximum původních prvků. Do obou lze ale přidat něco nevšedního, zajímavého. Každému dle jeho vkusu a potřeb, hlavní je výsledek v podobě harmonického domova. Ani luxusně zařízené bydlení nevynikne, pokud v něm bude chaos. 


Osobně sice nejsem fanynkou úplného minimalismu, přesto vnímám přeplněné byty bez nějakého konceptu jako stresující faktor. Spousta lidí si ponechá a vystaví vše, co kdy dostala, protože mají pocit, že musí, aby se dárci neurazili. Ale pokud se to do bytu nehodí, stane s z domova prostředí plné věcí, které se navzájem někdy vyloženě tlučou....

Nejen v dnešní době stále aktuální téma je stavba plotu a případná povolení. Oproti dřívějšku již není nutné mít stavební povolení ani souhlas sousedů, pokud jde o plot nesousedící s obecním pozemkem a s výškou maximálně dva metry.


Nejraději mám přírodní materiály. Je mi v nich skvěle.. 

Dřevo, kámen, proutí, cihla, kov, keramika a obecně přírodní materiály všeho druhu... Kombinace starého a nového, obyčejného a luxusnějšího, bytelného a vzdušného. Prostě toho, co má člověk rád a v čem se mu dobře žije. 

Skloubit se dá téměř vše, jen je potřeba to propojit společným prvkem a dát tomu celistvost.