Hand made obchod

Vítám Vás v internetovém obchodě s mými vlastnoručními výrobky. Doufám, že si z nabídky vyberete a budete se rádi vracet. Nabízím i výrobu na zakázku. 

Ke každému nákupu dostává zákazník ode mě DÁREK zdarma - adekvátně k objemu objednávky.  Pokud máte zájem o něco z vyprodaných věcí, není většinou problém vyrobit znovu, tak se nebojte ozvat. 

Stejně tak v případě zájmu o více fotografií nějakého produktu, neváhejte se ozvat, mám jich dost a ráda zašlu. Pište, volejte.. 

Na FB dávám vždy avízo o nových výrobcích, tak si mě dejte do sledování a nic Vám neunikne. Fotky prodaných kousků vkládám do fotogalerie na FB také pro případ, že byste měli zájem o stejný či podobný kousek. Odkaz zde. 

Kategorie

Článek ČPAPM o mé tvorbě

#handmade #beton #dekorace #domov #interiér #exteriér #mísa #pítko #svícen #květináč #byt #dům #zahrada #dárek #radost #láska #heart #home #love #decoration #present #narozeniny #svátek #hřbitov #výroba #ruční #candle #natural #nature #grey #šedá #podnos #tác #motýl #květina #růže #slunečnice #jarní #stůl #obývák #kuchyně #květiny #srdce #stojan #list #sádra #přírodní #tvář #obličej #face #mužská #ženská #pověšení #zeď #nádoba #celoroční #maska #jablko #talíř #obchůdek #duše #ptáček #anděl #vodní #prvek #vejce #zarážka #podložka #atypická #květ #kapradí #medvídek #želva #koule #mýdlenka #mýdlo #obraz #šperky #koupelna #doplněk #domácí #potřeby #vybavení #svíčka #kříž #zrcadlo #zakázka #výroba #přání #osobní #originální #radost #hygge #boho #styl #design #hand #art #blue #modrá #vkusné


Obchodní podmínky ke stažení v záložce Kontaktujte mě.

V případě, že chcete odstoupit od kupní smlouvy v zákonné 14 denní lhůtě, napište na e-mail: objednavky@martina-home-design.cz a já Vám zašlu formulář na e-mail. Samozřejmě doufám, že takové případy nebudou a pokud ano, tak výjimečné.