Hand made obchod

Od srdce k srdci

"Pro potěšení mé i Vaše... "

Nyní rekonstruuji eshop pro Vaše větší pohodlí. Nově máte konečně možnost vyhledávání konkrétního produktu, zjednodušuji kategorie a nově mohu dělat i varianty produktů, takže např. sada srdcí tu nebude pětkrát, ale na jednom místě, pokud se budou lišit jen barvou. Budu ráda, když mi dáte vědět, pokud  Vám vadí prodané výrobky mezi těmi dostupnými. Je to z důvodu, že Vám takový produkt mohu vyrobit na požádání. Ale mohu je vyjmout ze stávajících složek a sjednotit třeba do složky "prodané".

Ke každému nákupu dostává zákazník ode mě DÁREK zdarma - adekvátně k objemu objednávky, případně slevu na další nákup. Prozatím si neúčtuji balné, což je dárek, který máte ode mě všichni, protože je to opravdu spousta času, který řádnému zabalení musím věnovat.  Plánuji také z jistě pochopitelných důvodů navyšovat ceny, tak příliš neváhejte. 

Na FB dávám vždy avízo o nových výrobcích, pokud si mě dáte do sledování,  nic Vám neunikne. Najdete mě i na Instagramu, Pinterestu a Fleru. 

Kategorie#handmade #beton #dekorace #domov #interiér #exteriér #mísa #pítko #svícen #květináč #byt #dům #zahrada #dárek #radost #láska #heart #home #love #decoration #present #narozeniny #svátek #hřbitov #výroba #ruční #candle #natural #nature #grey #šedá #podnos #tác #motýl #květina #růže #slunečnice #jarní #stůl #obývák #kuchyně #květiny #srdce #stojan #list #sádra #přírodní #tvář #obličej #face #mužská #ženská #pověšení #zeď #nádoba #celoroční #maska #jablko #talíř #obchůdek #duše #ptáček #anděl #vodní #prvek #vejce #zarážka #podložka #atypická #květ #kapradí #medvídek #želva #koule #mýdlenka #mýdlo #obraz #šperky #koupelna #doplněk #domácí #potřeby #vybavení #svíčka #kříž #zrcadlo #zakázka #výroba #přání #osobní #originální #radost #hygge #boho #styl #design #hand #art #blue #modrá #vkusné


Obchodní podmínky ke stažení v záložce Kontaktujte mě.

V případě, že chcete odstoupit od kupní smlouvy v zákonné 14 denní lhůtě, napište na e-mail: objednavky@martina-home-design.cz a já Vám zašlu formulář na e-mail. Samozřejmě doufám, že takové případy nebudou a pokud ano, tak výjimečné.